Arama sonuçlarınız

1. erdogan17

Gökçeada Yürüyüş Parkurum

Bu yıl yıllık iznimde 1 haftalık Gökçeada kaçamağı yaptım ilk başta İstanbul Otogar'dan gece 2 otobüsü ile istanbul'dan yola çıktım. Daha sonra sabaha karşı 6 gibi Eceabat'a 2 km kala Şehitlikler kavşağında inip oradan yürüyerek Tanıtım Müzesine kadar yürüdüm. Daha sonra oradan 500 mt ileride...

2. erdogan17

2. el dağ çantası ve çadır arıyorum

Merhaba arkadaşlar, işlerim dolasıyla uzun bir aradan sonra tekrar siteye girmeye başladım. Sizden isteğim şuanda elinizde fazlalık yada artık kullanmadığınız Dağ Çantası ve çadırlara talibim. benim dağ çantam oldukça kalitesizdi son Gökçeada etkinliğimde bütün emniyetleri koşma anımda...
  3. erdogan17

Balkan Turu

Merhaba arkadaşlar ben Mart-Nisan aylarında Vizesiz bir Balkan turu gerçekleştirmek istiyorum. Bunuda her ne kadar havacılık sektöründe çalışsamda Tren ile gitmek istiyorum, çünkü tren ile bir yolculuk ayrı bir zevk, ve ekonamik. Sorum şu ki Saraybosna-Dubrovnik falan yani vizesiz gezebildiğim...

4. erdogan17

Doğada Tek Başına Yürüyüş

arkadaşlar benim çok araştırdığım ve de ne hikmetse bi'türlü bulamadığım, çok merak ettiğim bi konuyu size sormak istiyorum... Aramızda tek başına doğada uzun bir süre yürüyüş yapan varmı? ve bu sanıldığı kadar tehlikelimi?tehlikelise sonuçları neler olabilir? -çünkü doğada yürüyüşümü...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri