Arama sonuçlarınız

1. hural

Düğünümüze Davetlisiniz

Efenim hepiniz devatlisiniz...

2. hural

Arkadaşımız Sevtap Dilek Çimen'in (SDC) Doğum Günü Kutlu Olsun

Can dostum, arkadaşım, sevgili pilotum Sevtap. Doğum günün kutlu, yüreğinden geçen herşey gerçek olsun...
  3. hural

Küçükyayla Keşif Gezisi (12 Temmuz 2009)

Bir yorgunluk kahvesi içtiğimiz sırada ortaya çıkan ve şekillenen Sapanca gezisi, Pazar günü gerçek oldu. Cüneyt, Yasemin ve Erdil Cumartesi gecesi Sapanca'ya doğru marşa bastılar. Sevtap ve ben ise Pazar sabahı yola çıkıp, adres sorduğumuz insanlar sayesinde yolumuzu kaybetmemize rağmen hedefe...

4. hural

Kişisel Galeri (Hakan Ural)

Uzun bir aradan sonra ve dostum Sevtap'ın da çenesine dayanamayarak çektiğim fotoğraflardan bir galeri oluşturayım dedim. Bilmiyorum iyi mi yaptım, zamanla tepkilerinizden anlaşılacak :) İlk fotoğrafımı da Sevtap'a (SDC) hediye etmek istiyorum.
  5. hural

Kurşun Adres Sormaz

Sesi biraz açıp izlemenizi tavsiye ederim. http://www.pikniktube.com/v/98705346f964f912b12dc99071c46b21/u/196788/silahlanmaya_hayır

6. hural

CJ5 Testi - Belgrad Ormanı Keşif Gezisi (15-16.03.2008)

15.03.2008 Cumartesi gecesi saat 23:00 civarı Adnan abinin C5'ini test etmek için Belgrad Ormanına giden Suat Kabal, Erhan ve Serdar, Adnan abi ve ailesinin yanlarında Adnan abinin kardeşi Ceyhun ve eşi de var dı. CJ5 testi kampa dönüştüğünde, muhabbet de koyulaşmış ve ertesi sabah için...

7. hural

Camel Etabı Spontane Keşif Gezisi ( 09 Mart 2008)

Bir gün öncesinden verilen bir karar ile, küçük bir ekiple Camel etabı bu kez tersten geçildi. Pazar sabahı 09:30 da Kemerburgaz Shell'de buluşan ekip, sabah kahvaltısını burada yaptıktan sonra mangal alışverişini de hızla aradan çıkartıp, etaba doğru yola koyuldu. Etap ile ilgili bilgi...
  8. hural

Gezenbilir Camel Etabı - Off-Road (25 Kasım 2007)

25 Kasım Pazar ( yarın ) Camel etabı yapmak isteyen arkadaşlarımız, gelmek isteyen diğer üyelerimizi de aralarında görmekten mutluluk duyacaklardır :) Etap: Camel Etabı Buluşma yeri: Kemerburgaz Shell Buluşma saati: 09:00 Şu an ki katılımcılar: Rejeep, Suat Kabal, Erhanranger, Efendi Mustafa...
  9. hural

Gezenbilir Ömerli - Kılıçlı Off-Road Gezisi (4 Kasım 2007)

04 Kasım Pazar günü Ömerli / Kılıçlı etabına girilecektir. Daha önceki tecrübelerimize dayanarak etabın oldukca zorlu olduğunu söyleyebilirim. Tabiatın sürprizlerine açık olmakla birlikte, 2.9 Km'lik sözkonusu etap, 5 araç ile 6 saatte geçilmişti :) ( bilenler bilir ) Etap coğrafyası sebebiyle...

10. hural

Kaz Dağları'nı Kaybediyoruz

Biz Off-road' cuyuz... Biz doğayı seviyoruz... Biz insanı seviyoruz... Peki, neden çığlık çığlığa olan bir grup insanı ve doğayı yalnız bırakıyoruz... ??? http://www.cnnturk.com/TURKIYE/haber_detay.asp?PID=318&haberID=398011 http://www.radikal.com.tr/haber.php?haberno=235731...

11. hural

Maşukiye - Kuzuyayla Off-Road Keşif Gezisi (13 - 14 Ekim 2007)

13 Ekim Cumartesi akşamı 17:00 sularında start alan keşif gezimiz oldukça keyifliydi. Maşukiye'de aramıza katılan Birden abi ( Transporter ) rehberliğinde Kuzuyayla'ya ulaştık. Geceyi İsmail amca ve Lütfü abinin sıcak karşılaması ile Zirve Restaurant' da geçirdik, ki mekanı bize tahsis eden...
  12. hural

Kılıçlı - Ağva Kamplı Off-Road Keşif Gezisi (06 - 07 Ekim 2007)

06-07 Ekim tarihlerinde gerçekleştirdiğimiz kamplı gezinin katılımcıları: Serkan - Saynur - Ada - Cemre Ömer - Recep abi Oktay - Esra Sevtap - Yücel Suat Kabal - Hakan - Lucy Korhan - Fadik Ve ikinci gün karşılaştığımız TR Enduro Clup üyeleri ( İskender ve iki arkadaşı ) İşte kapak fotoğrafı...

13. hural

En Ateşli Niva :)

2. sayfada ki videoları kaçırmayın derim. http://nivatr.com/nivaForum/index.php?topic=125.0
  14. hural

Goodyear Wrangler Cup 1. Yarışı (15 Nisan 2007)

Merhaba... Yarışta fotoğraf makinama takılan bir kaç fotoğrafı paylaşmak istedim. Goodyear Wrangler Cup 1.yarışını son turda Kenan Çarpışantürk'ün arızadan kalmasıyla Cemil Islıkçı JEEP WRANGLER'ı ile kazandı. Saygılarımla...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri