Arama sonuçlarınız

1. mr_e

Karavan İle Yunanistan-italya-avusturya-almanya-lüxemburg-belçika-hollanda-ingiltere-fransa-isviçre

Planladığım bir rota,çıkmadan mutlaka başınızı ağrıtırım. Fakat resimleri göremiyorum,benle mi alakalı acaba herkeste mi aynı ?

2. mr_e

Ford Explorer 4.0 V6 Xlt

Ynt: Ford Explorer 4.0 V6 Xlt Teşekkürler , ilanı güncelledi
  3. mr_e

Ford Explorer 4.0 V6 Xlt

Arkadaşlar merhabalar Ford Explorer 4.0 V6 XLT 2. sahibinden Full orjinal boya dahi olmayan, Sıfır kondisyonda Orjinal 75.500 km de Kapalı garajda muhafaza edilen 2014/ 11 aya kadar muayenesi olan İçide dışı gibi sıfır kondisyonda olan Torpidoda dahi çizik bulamazsınız. Kataloglarına kadar...

4. mr_e

DEFENDER budur

ormanda kendi yolunu açanlar size gelsin :) varsa bu tarz videolar paylaşalım...
  5. mr_e

Türkiye'de en çok satan 10 otomobil

Ynt: Türkiye'de en çok satan 10 otomobil bakalım fransızların bu tutumundan sonra önümüzdeki sene değişiklik olucak mı? gerçi hoş daha dün okudum, istememesine rağmen Org Işık Koşaner'e renault marka araç tahsis edilmiş başbakanın talimatıyla ! Onlar soykırım diyor bizimkiler Kıyak...

6. mr_e

Alttaki senin yazdığın şeyi yapabilir mi?

Ynt: Alttaki senin yazdığın şeyi yapabilir mi? bu sitede bu tarz oyunlar pek tutmaz.Farklı sitelerde devam edebilirsin ya da daha faydalı konular içi kullanabilirsin...

7. mr_e

Terios'cular Kaç Kişiyiz ?

Ynt: Terios'cular Kaç Kişiyiz ? servisi aradığımda 5w30 veya 10w 40 kullanabilirisiniz diyor.ayrıca bu motor toyota yarisle aynıymış.toyotadan faydalanabilirmiyiz parça veya bilgi hususunda ?
  8. mr_e

Terios harika

Ynt: Terios harika öncelikle hoşgeldiniz aracınız hayırlı olsun, bende yeni bir terioscuyum istanbuldaki etkinlikleri takip ediyorum.yolunuz düşerse buralara beklerim.araç hakkında bilgi paylaşımı kullandıkça yapabiliriz...
  9. mr_e

Ynt: Terios'cular Kaç Kişiyiz ? madem 28 tane teriosçuyu yakalamışım kullanıcı el kitabı olan var mı??? birde motoryağı kaç lt ve kaça kaç koyuluyormuş...

10. mr_e

Ynt: Terios'cular Kaç Kişiyiz ? merhabalar arkadaşlar.istanbulda sayımız fazlaymış.kısa zamanda tecrübeli arkadaşların önderliğinde gezi düzenlesek ?

11. mr_e

Neden Dacia Duster?

Ynt: Neden Dacia Duster? Diğerl hususları tartışabiliriz ama yol tutuşunda sınıf çizgisini belirleyen araç focustur. bunu bütün test sonuçlarında görebilirsiniz.ya sizin test aracınızın bir sıkıntısı var yada puanlamada bir sıkıntı var ! kaldı ki duster daha yüksek bir araç
  12. mr_e

Terios ' uma yaptığım değişiklikler

Ynt: Terios ' uma yaptığım değişiklikler çok teşekkürler verdiğiniz bilgiler gerçekten doyurucu oldu...hazır yakalamışken şanzıman ve motor yağı için ne kalınlıktqa yağlar ve kaç lt kullanıyorsunuz ? lastik havaları kaç olmalı ?

13. mr_e

Standart Araç ile Kayışdağı Tırmanışı (13 Haziran 2009)

Ynt: Standart Araç ile Kayışdağı Tırmanışı (13 Haziran 2009) teşekkürler arkadaşlar,çıkar çıkmaz fotoğrafları paylaşıcağım inşallah
  14. mr_e

Ynt: Standart Araç ile Kayışdağı Tırmanışı (13 Haziran 2009) tabela falan var mı :) yada belli edecek başka bişey
  15. mr_e

Ynt: Standart Araç ile Kayışdağı Tırmanışı (13 Haziran 2009) nerden çıktınız? çıkış güzergahını yollar mısınız ?

16. mr_e

Ynt: Terios ' uma yaptığım değişiklikler TEŞEKKÜRLER aslında araçla ilgili birkaç sorum var; 1- araç sürekli 4 çeker mi? 2- sol tarafta bir düğme var ona basınca göstergede solda 4 tekeri gösteren yeşil bir ikaz lambası yanıyor bu nedir? 3-vites kolunda o/d tuşu var-ne işe yarar 4- vites...
  17. mr_e

Ynt: Terios ' uma yaptığım değişiklikler bende artık bir terios 1.3 at kullanıcısıyım hatta aynı renk :) altını füme yapmak istiyordum, sizinki referans oldu.benim aracımda sis farı yok sonradan takım halinde nerden temin edebilirim bilginiz var mı?varsa ne kadardır?şimdiden teşekkürler
  18. mr_e

Ynt: Standart Araç ile Kayışdağı Tırmanışı (13 Haziran 2009) teşekkür ederim.ilk arazi deneyimim olucak allahın izniyle. başlığıda standart araçla çıkış diye, bende teriosumla çıkarım sanıyordum ! en uygun güzergahdan çıkmak istiyorum,yardımlarınızla inşallah

19. mr_e

Yüzde 100 yerli, yüzde 100 insansı!

Ynt: Yüzde 100 yerli, yüzde 100 insansı! fuarlarda asimoya gösterilen ilginin yarısını gösterse bari milletimiz.hayırlısı olsun inşallah
  20. mr_e

Ynt: Standart Araç ile Kayışdağı Tırmanışı (13 Haziran 2009) 14 ü itibarıyla bende teriosçu oluyorum inşallah. ilk hedef kayışdağı... en kolay çıkabiliceğim adres bilgileri varsa navigasyonla gelmek isityorum.zira şişlideyimö pek bilmiyorum oraları... şimdiden teşekkürler..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR