Arama sonuçlarınız

1. Galdor

Satılık 2001 Discovery Td5

Merhaba; Ev alacağım için aracımı satılığa çıkarttım arkadaşlar. Aracımı iyi bildiğim için yabancıya gitmesini istemiyorum. Bilgileri aşağıdaki linktedir. Umarım aile içerisinde kalır. Saygılar...

2. Galdor

Satılık 2001 Discovery Td5

Merhaba; Ev alacağım için aracımı satılığa çıkarttım arkadaşlar. Aracımı iyi bildiğim için yabancıya gitmesini istemiyorum. Bilgileri aşağıdaki linktedir. Umarım aile içerisinde kalır. Saygılar...
  3. Galdor

Satılık 2001 Dısovery Td5

Merhabalar; Ev alacağım için aracımı satıyorum ve yabancıya gitmesini istemiyorum. Umarım aile içerisinde kalır. Bilgileri linktedir. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-sahibinden-tamamen-orjinal-ve-orjinal-aksesuarli-td5-162045138/detay/ Saygılar.

4. Galdor

2001 Td5 İçin Lastik Seçimi

Herkese merhabalar; İlk göz ağrım 1998 model Opel Frontera 2.2 GLS'mi sattıktan sonra uzun araştırmalar sonucunda karar verdiğim 2001 Model Discovery II TD5 aracımla aranıza katılmış bulunuyorum. Kullanımım hafta sonları çayır, bayır, kamp; hafta içleri şehir içi kullanımı olacak. Bu...
  5. Galdor

Cebinizde 35.000 Tl Var...

Merhabalar, Şehir içi ve doğa gezilerinde kullanmak amacıyla belirttiğim 4 araçtan en mantıklı olanını seçmeme yardımcı olmanızı rica ediyorum. Hem de biraz forumu hareketlendirebilmek amacıyla bu anketi düzenledim. Cebinizde 35.000 tl var. Bu para ile; performans, yakıt tüketimi, konfor...

6. Galdor

Ölümsüz Bir Araç Arıyorum

Öncelikle Merhabalar; Ben Yaklaşık 2 yıl önce sizlerin sayesinde bulaşmış olduğum Off-Road sevdası ile senelerdir tipini çok sevdiğim bir 1998 model 2.2 GLS Opel Frontera aldım. Ancak artık Frontera'm ile vedalaşma vakti geldiğini düşünüyorum. Çünkü 2.2 benzin+LPG motor hem kendi yükünü hem...

7. Galdor

Lastik Seçimi

Merhaba, Kısmetse çok yakında Frontera'ma kavuşuyorum. Şimdiden donanımla ilgili alacaklarımı liste haline getirmeye başladım. Ancak lastik seçimi konusunda kararsız kaldım. Sizlerede danışmak istedim. Acaba sizce KUMHO ROAD VENTURE SAT http://www.kumho.com.tr/index.php?id=124000 lastikler...
  8. Galdor

Frontera 2.2 almak istiyorum.

Herkese merhaba, Öncelikle kendimi tanıtayım. Ben Çanakkale'de yaşayan bir biyoloji öğrencisiyim. Uzun zamandır çeşitli 4x4 araçlar hakkında araştırma yaptım. Lada Niva'dan tutun Land Rover Dicovery I lere kadar neredeyse 10.000 - 17.000 Tl aralığında satılan tüm arazi araçlarını gittim gördüm...
  9. Galdor

Land Rover Discovery I Mpi Arıyorum !

Merhaba, Land Rover Discovery I Mpi ; manuel vites, Lpg'li 15.000-18.000 tl fiyat aralığında, temiz, düzgün bir araç arıyorum. Çanakkale ve İstanbul çevresinde olursa bire bir görüşmemiz çok daha rahat olacaktır. İlginize teşekkürler.

10. Galdor

Discovery I V8 Çok Üzer mi ?

Merhaba, Ben Çanakkale'de yaşayan bir Biyoloji öğrencisiyim. Uzun zaman Lada Niva'larla ilgilendim fakat çok kötü durumdaki araçlara çok yüksek meblağlar istenmesi yüzünden madem bu kadar parayı veriyorum o zaman değecek bir araç olmalı düşüncesiyle daha konforlu araçlara yöneldim. Suzuki...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri