Arama sonuçlarınız

1. P

Tata xenon ile yaşam

Ynt: Tata xenon ile yaşam Frontera sayfasını da çok takip ettim. Genel olarak kullananlar memnun ve ısuzu olduğunu söyleyerek japon kalitesi var diyorlar. Bu bayram sabahı kullandığım bir japon sedan araç çalıştı 10km kadar sonra durdu. bir daha çalıştırmak imkansız. Usta bulamıyorum konyada...

2. P

Tata xenon ile yaşam

Ynt: Tata xenon ile yaşam Vectranın 2.2 motorlu olanı yok diye biliyorum ama.
  3. P

Tata xenon ile yaşam

Ynt: Tata xenon ile yaşam Arkadaşlar tekrar merhaba. Yeni xenon' u gördüm. Açıkçası içine de oturdum. Ancak sürme şansım olmadı. Gerçektem güzel araba. Ama 2007 model telcolin kullanıcısı bir tanıdığımla görüştüm. Motor arızası için gitmiş servise 20 çeşit arıza bildirmişler. Alma ne alırsan al...

4. P

Tata xenon ile yaşam

Ynt: Tata xenon ile yaşam Sn. Kasap dediğiniz gibi servise gidip aracı bir göreyim deneyeyim dedim, konyadaki servise gittim araç şuan için yok gelecek dediler, b,r daha da gidemedim.
  5. P

Tata xenon ile yaşam

Ynt: Tata xenon ile yaşam Sn. KASAP xenondan beklediğim çok ahım şahım bir konfor değil, zaten Sn.mrdnmz da değinmiş içine kurulup oturacak kadar konforlu diyor frontera için. Tamam xenon fronterayı tutmaz konforda ama çokta vasat değildir herhalde. benim xenonla yaşayacaklarım; ilk olarak...

6. P

Tata xenon ile yaşam

Ynt: Tata xenon ile yaşam Sn.mrdnms, yorumlarınız için teşekkür ederim. 2.2 motor olanların elektronik aksamı daha mı azdır. Sanki frontera ile ilgili sitede 1998 den sonra sensör sorunu çözüldü gibi bir yorum okuduğumu hatırlıyorum da. Eğer gerçekten az sorunlu ise motoru frontera da çokgüzel...

7. P

Tata xenon ile yaşam

Ynt: Tata xenon ile yaşam Sn. Buzgibi01, valla öyle bir rahatlattınız ki özellikle benim seçeneklerim arasında 2 pickup vardı. ranger daha yaşlı ama arazi şanzumanlı yakıtı ve vergisi fazla, olsun varsın diyordum bazen. ranger al bilinen marka gülü seven dikeni hesabı. Ama bir hesap yapıyorum...
  8. P

Tata xenon ile yaşam

Ynt: Tata xenon ile yaşam Arkadaşlar hepinize cevaplarınızdan dolayı teşekkürler ederim. şuand tam bir kararsızlık hali var. Akşam lambalard bir frontera gördüm. camı açıktı. İçeriinde sanki böyle lincoln yada Q7 kullanıyormuş gibi kurulmuş birisi vardı. Araç hoşuma gitti açıkcası. Fronteraya...
  9. P

Tata xenon ile yaşam

Ynt: Tata xenon ile yaşam Sn.Soner Bey, bugün şu çin arabalarından zannedersem GELLY gibi bir markaydı binme hatta kullanma fırsatım oldu. Araç 2011 model ancak vitese geçerken şanzumandan sesler geliyor. Hadağıldı ha dağılacak hissi veriyor. Mesela böyle bir arcı kesinlike istemem. Dağa...

10. P

Tata xenon ile yaşam

Ynt: Tata xenon ile yaşam Sn.KLL, öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Normalde tek aracım olacak, onun içinde gündelik kullanmayı en azından uzunca bir süre için düşünüyorum. Dolayısı ile çok yol yaparıım ve yakıt tutarı önemli. Vergide makul sınırlar yani hoşuma giden temiz bir araç...

11. P

Tata xenon ile yaşam

Ynt: Tata xenon ile yaşam Sn Soner Koç ve MUdanyalı her ikinize de yorumlarınız için teşekkür ederim. Öncelikle Soner Koç Bey, her ne kadar Mudanyalı' nın da dediği gibi ilk yazımda marka verip kimseyi küstürmemek istesemde mecburiyet doğduğu için söylüyorum benim sedan aracım toyota avensis...
  12. P

Tata xenon ile yaşam

Ynt: Tata xenon ile yaşam Sayın Üstadlarım, yok mu bu sorduğum soruların cevabını bilen birileri. Mantıksız mı sordum diye bakıyorum bir tek "yaşam" kelimesi belki biraz manasız. Ama biz araçlarımızı aldıkmı onlaral bürtünleşiyor, onlarla konuşmuyormuyuz. Onların içinde yada üzerinde kalmayı 5...

13. P

Tata xenon ile yaşam

Herkese selamlar. Arkadaşlar binek aracımı sattım ve 15-20 bin lira aralığında bir arazi aracı arıyorum.Arazi aracım beni doğaya götürebilecek, az engebeli araziye girip çıkabilmeliyim. Aynı zamanda gündelik için de kullanılacak. Bu amaç için ilk önce; 1-Lada Niva alayım daha sonra bir binek...
  14. P

Lada Nekadar KOnforludur,ne kadar çabuk çürür

Ynt: Lada Nekadar KOnforludur,ne kadar çabuk çürür Sn Sisdagili61 teşekkür ederim.
  15. P

Ynt: Lada Nekadar KOnforludur,ne kadar çabuk çürür yorum yapan herkese teşekkür ederim.Karar verip alabilirsem aracımın fotolarını buraya ekleyeceğim sağlıcakla kalın

16. P

Ynt: Lada Nekadar KOnforludur,ne kadar çabuk çürür Arkadaşlar, hepinize ayrı ayrı teşekkür edrim. Lada aşkı demişiniz. Ben lada sahibi olmadan sadece resim ve videolardan aşık oldum ise, alırsam nasıl olur bilemiyorum. Yorumlarınız lada niva tercihimi iyicce kuvvetlendirdi. İnşaallah temiz bir...
  17. P

Gezenbilir Konya Grubu

Ynt: Gezenbilir Konya Grubu Adı- Soyadı: Osman SEVGİ D.Tarihi ve Yeri: 1981/KONYA Memleketi: Kadınhanı/KONYA Semt: Selçuklu İlgi Alanları: Su ve Kara avcılığı,gezmek,offroad vs.. Not: Temiz Lada Niva arıyorum.
  18. P

Ynt: Lada Nekadar KOnforludur,ne kadar çabuk çürür Arkadaşlar bir de yine siteyi takip ederken gördüğüm resimlerden, bu şanzuman çok basit bir saç ile gövdeye tutturulmuş. Bu bana kopuverecekmiş gibi geldi. gerçekten orijinalinde de öyle midir yoksa bu çürümeden dolayı usta kafasına göremi...

19. P

Selam arkadaşlar. Konya yaşıyorum.Eczacıyım. Balık ve kara avı tutkularım var. Binek aracım var ancak binek araçla her istediğim yere gönül rahatlığı ile gidemiyorum. Epeyden beridir siteyi takip ediyorum ve gerçekten çok bilgilendim. Emeği geçen bütün arkadaşlarıma teşekkür edrim. Gün geliyor...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri