Arama sonuçlarınız

1. bahadir70

Grand Vitara 1.9 Ddis Ve 2.0 Jlx-al Arasında Kaldım Yardım

denemedim ama hankook u tek gecerim.

2. bahadir70

Konu lastik ise, sakin kumho almayin. Hankook, tek gecerim... 450 Tl civari. model aklimda degil. ama bulabilirim gerekirse. Ben bi hata yapip kumho aldim... :(
  3. bahadir70

Bende 2009 Dizel vitara var, su an katar da calisiyorum ve 2016 pajero aldim, benzinli V6 235 beygir, otomatik vites, inanmayacaksiniz ama, dizel vitarami ozluyorum. O ne oyle, kalkis, ivmelenme...

4. bahadir70

Almayı Düşündüğüm 2008 Model Suzuki Grand Vittara 1,9 Ddis

Ynt: Almayı Düşündüğüm 2008 Model Suzuki Grand Vittara 1,9 Ddis Selam, Bende 2009 dizel vitara var, ben de cok arastirip almistim, simdi cok memnunum. Yakit tuketimi zaten iyiydi, bi de chip takdirdim, simdi 110 km hizla duz yolda klima acik (adana-osmaniye arasi) 6.2 lt yakiyor. Arazide zaten...
  5. bahadir70

2. Opel Frontera Buluşması ( Likya Yolları ; 22 - 28 Haziran 2013)

Ynt: 2. Opel Frontera Buluşması ( Likya Yolları ; 22 - 28 Haziran 2013) Bir sorum olacak. Illa frontera mi olmasi gerek? :) baska aracla katilamaz miyiz?

6. bahadir70

Osmaniye-Zorkun Yaylasi-Kar ve Doga

Ynt: Osmaniye-Zorkun Yaylasi-Kar ve Doga Elbette cok memnun oluruz andromeda80, resimleri bekliyoruz. :)

7. bahadir70

Osmaniye-Zorkun Yaylasi-Kar ve Doga

Merhaba Arkadaslar, Bu gun sizlerle Osmaniye-Zorkun yaylasindaki kar manzaralarindan bir kac fotograf paylasmak istedim. Uzun yillardir boyle bir kar gormemistim guzel yaylamizda. Hem benim icin guzel bir supriz, hem de Suzukimi bu sartlar altinda guzel bir deneme firsati oldu. Hic...
  8. bahadir70

Yeni Forum? :)

Ynt: Yeni Forum? :) Tekrardan nacizane bir tavsiye, Bazi arkadaslarimin da belirttigi gibi, alintilardaki beyaz zemin biraz rahatsiz edici olmus. Oncesini hatirlamiyorum ama, genel kabul koyu zemin uzerine acik renk yazi ile hem dikkat daha cok konuya cekilir hem de goz yorulmasi olmaz ve daha...
  9. bahadir70

Ynt: Yeni Forum? :) Ayrica "yeni" yazilari mavi zeminden siyaha donusmus ve ingilizce olmus

10. bahadir70

Ynt: Yeni Forum? :) Tekrardan Herkeze Merhaba, Sabah siteyi actigimda, "Yeni gönderilen iletileri göster." sekmesine tiklayinca (sag ust kosedeki) , ilk iki sayfada, ekde gonderdigim durumla karsilastim. Acaba bir terslik mi var? Tesekkurler.

11. bahadir70

Ynt: Yeni Forum? :) Elinize ve emeklerinize saglik, gercekten bana da eskisinden hizli geldi. Gerci sirket bilgisayarinda pek belli olmaz ama bunda bile hizlandigini hissettim. Kismetse ay sonunda Turkiye ye temelli donus yapiyorum, o zaman evden daha rahat test ederim. Ayrica talebimi bu...
  12. bahadir70

Ynt: Yeni Forum? :) Emeklerinize saglik, cok tesekkurler. Nacizane bir fikir; yeni konularin sag tarafindaki "yeni" yazan logo eskisi gibi mavi-yada lacivert olsa? Tum renkler turuncu olunca biraz secimi sanki goze degisik ve zor geliyor gibi geldi bana.

13. bahadir70

Müşterilere Potansiyel Hırsız Muamelesi Yapan Mağazalar

Ynt: Müşterilere Potansiyel Hırsız Muamelesi Yapan Mağazalar Yorum yapmak ve tartisma baslatmak istemiyorum. Siz haklisiniz ben yanlisim. Hataliyim kabul ettim.
  14. bahadir70

84 Land Cruiser FJ40 Toplanıyor, Kayseri'de..

Ynt: 84 Land Cruiser FJ40 Toplanıyor, Kayseri'de.. Gercekten cok guzel bir arac olmus, icim gitti. Size hayirlisi ile kazasiz belasiz kullanmak nasip olsun. Boyle bir MUHTESEM sizce ne kadara alinabilir acana? :(
  15. bahadir70

Ynt: Müşterilere Potansiyel Hırsız Muamelesi Yapan Mağazalar Evet haklisiniz ama bir de ihtimal hesabi var. Isim geregi bu hesaplar ile ugrasiyorum (14 yildir HSSE -Health Safety Security Environment) ve bunun 8 yili yurt disinda. Bu sebeple Risk Analizi bizim icin en onemli kazalardan...

16. bahadir70

Ynt: Müşterilere Potansiyel Hırsız Muamelesi Yapan Mağazalar Beyler beni mazur gorun ama ben galiba bu ust aramasi ve garaj icin arama yapilmasinda sizlerle ayni fikirde degilim. Dusunun bir kere, alisveris icin gittiginiz magazada (Allah esirgesin) bagajinda bomba olan bir arac bulundugunu ve...
  17. bahadir70

arazide ipad kullanımı?

Ynt: arazide ipad kullanımı? Merhaba, Ben 1 aydir kullaniyorum galaxy note'u cok harika bir alet. Navigasyon olarak da Aura kullaniyorum, nereden indirdigimi hatirlamiyorum ancak baya iyi calisiyor. Igo-ndrive-copilot gibi programlari galaxy s de sorunsuz kullaniyordum ancak bu telefonda...
  18. bahadir70

Grand Vitara 2009 icin otomatik cam kapatma

Grand Vitara da araci stop edince acik kalan camlari kapatmak icin bir sistem var mi acaba? Daha once Cmax kullaniyordum, onda kumadadaki kilit simgesine 3 sn den fazla basinca otomatik olarak tum camlari kapatiyordu, acmak icin de tam tersi bir islem yapiliyordu...

19. bahadir70

freelander td4

Ynt: freelander td4 Merhaba Arkadaslar, Ben de ayni ikilimde kalmistim ve sonra suzuki grand vitara aldim. Sebebine gelince calistigim firmada (uluslararasi bir firma ve Ingilizl agirlikli) hepsi kendi ulkelerinin urunu olmasina ragmen (bu arada Land Rover ALMAN degil INGILIZ malidir) tavsiye...
  20. bahadir70

DODGE S100 4X4 YARDIM

Ynt: DODGE S100 4X4 YARDIM Araciniz mukemmel gorunuyor, umarim performans olararak da sizi tatmin eder. Elinize ve emeginize saglik. Hani tek kelime ile "Kaya gibi olmus"

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri