Arama sonuçlarınız

1. skylinegt

Batı Afrika Offroad Maceramız

Ahmet ERSOY on Instagram: “Travel in Africa #travel #traveller #africa #africagram #voyage #nationwidedelivery #dangerous #traditional #africanlife #guinea…”

2. skylinegt

Toyatanin Devi

3. skylinegt

4.7 Wj Çalışma Sorunu

Merhaba arkadaşlar 4.7 wj aracım tümsekten geçerken geçerken stop etti marşa bastım çalışmadı bir kaç dakika bekledikten sonra tekrar marşa bastım çalıştı fakat motor şiddetli biçimde titriyordu eve yakındım hemen geri döndüm geldim evin önünde tekrar stop etti. Olduğu yerde çalıştırıyorum...

4. skylinegt

WJ 4.7 LPG Yakıt Tüketimi

Ynt: WJ 4.7 LPG Yakıt Tüketimi gaza bir ayar çektirdim 50 lt LPG ile ile uzun yol 320 km gidebiliyorum. tabi bu 320 km içinde istanbuldan çıkışta var.
  5. skylinegt

WJ Sinyal Sorunu!

Ynt: WJ Sinyal Sorunu! sinyal flasher dedikleri bir parça var benim arabamda olmuştu bazen sinyal çalışıyor bazen çalışmıyordu direksiyonun altında biyerde olması lazım. içinde bir lehim çatlamış lehim yaptılar taktık canavaar gibi çalışıyor şimdi.

6. skylinegt

bagaj camı açma butonu arıyorum

Ynt: bagaj camı açma butonu arıyorum bende o camı bir türlü açamadım merkezi kilit açık ama düğme çok sert basılmıyor bile

7. skylinegt

grand cherokee yol tutuş problemi

Ynt: grand cherokee yol tutuş problemi ne kadar masraf tuttu acaba bu değiştirdiğiniz parçalar bende önümüzdeki hafta bu parçalara baktıracam da ona göre bütçe planlaması yapayım :D
  8. skylinegt

2001 WJ klima sorunu

Ynt: 2001 WJ klima sorunu evvet tamda o dediğiniz kablo kopmuş nasıl olduysa, otururken birisi ayaklarını uzatıpta koparmışta olabilir, hafta sonu tamir ederim sanırım.
  9. skylinegt

2001 WJ klima sorunu

merhabalar wj imin klima fani yolda giderken durdu acaba neden olabilir sigortalara baktim gece karanlikta birsey anlamadim, sigortadan baska bi sorun olabilirmi? su anda hic birsey uflemiyor.

10. skylinegt

YENİ TEYP..

Ynt: YENİ TEYP.. teyp geldi mi aynisindan bende almayi dusunuyordum, geldiyse aracinizdaki fotograflari paylasirsaniz sevinirim.

11. skylinegt

WJ 4.7 LPG Yakıt Tüketimi

Ynt: WJ 4.7 LPG Yakıt Tüketimi lüleburgazdan istanbula geldim 50 lt depo fulldü 110 km lüleburgaz şehir içinde 140 falanda şehir dışı 90-110 km hızla toplam 250 km yol yaptım gaz bitti :D
  12. skylinegt

wj 2001 arka salıncakları

Ynt: wj 2001 arka salıncakları çok ilginç birşey oldu gittiğim usta ben bu arabadan anlamıyorum sen bir jeep ustasına git dedi bende hiç birşey demeden döndüm gelidim :D ustamda tanıdıktı neyse daha iyi oldu anlamayan insanlara bırakmaktan iyidir? serviste tahminen kaç paraya çıkar bu...

13. skylinegt

Ynt: wj 2001 arka salıncakları evet aynen dediğiniz gibi burçlar değişecek, değiştikten sonra tekrar yazarım sonucu.
  14. skylinegt

Ynt: wj 2001 arka salıncakları evet haklısınız tarifle olmaz ustanın görmesi gerekir, az önce ustaya götürdüm arka düzende amortisörlerde takoz denen lastik bişeyler varmış onlar bitmiş dedi, şu anda hemen yan tarafta dayımın dükkandayım o takoz denen lastiklerden getirtip takacaz. onları...
  15. skylinegt

arkadaşlar yeni wj aldım bir hafta oldu, bugün arka koltukta seyahat ettim babam kullandı, yalnız birşey farkettim arabanın arkası sanki çok savruluyor çukurlardan geçerken çok sallanıyor acaba arka salıncaklardamı bir problem vardır yoksa sizinkilerde öyle mi? problem varsada kaça mal olur...

16. skylinegt

sağdan direksiyonu sola alma

Ynt: sağdan direksiyonu sola alma soldan direksiyonlu toyota 4runner lar da var
  17. skylinegt

Jeep Grand Cherokee (WJ)'ciler kaç kişi ?

Ynt: Jeep Grand Cherokee (WJ)'ciler kaç kişi ? grand cherokee 4.7 v8 2001 ahmet lüleburgaz benide ekleyin
  18. skylinegt

Jeep Grand Cherokee 4.7 Oto Gazla Yakıt Sarfiyatı Nedir?

Ynt: Jeep Grand Cherokee 4.7 Oto Gazla Yakıt Sarfiyatı Nedir? evet ustaya göstermekte yarar var istanbulda hangi ustaları önerirsiniz?

19. skylinegt

Ynt: Jeep Grand Cherokee 4.7 Oto Gazla Yakıt Sarfiyatı Nedir? gaza hemen geçiyor fakat hem benzin hem gazmı alıyor yakmak için acaba? yani aynı anda ikisinidemi harcıyor?
  20. skylinegt

Ynt: Jeep Grand Cherokee 4.7 Oto Gazla Yakıt Sarfiyatı Nedir? arkadaşlar bende lpg li 2001 4.7 limited jeep aldım, fakat birşey farkettim hem gaz hemde benzin harcıyor acaba bir problemmi var? sizlerde böyle birşey varmı? 350-400 km de bir 50 liralık benzin almak zorunda kalıyorum. birde en...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri