Arama sonuçlarınız

1. bigalı

1995 model bakımlı renault 19 1,6 rt

1995 model klimalı lpg li hidrolik direksiyonlu güzel bir araç.Araçta klima dahil çalışmayan aksam yok.Uzaktan kumandalı merkezi kilit ve alarm var.Muayenesi 2013 haziran ayına kadar.Kaporta komple çizikler ve güneş yanıkları nedeniyle boyalı.Emsallerine göre diri bir araç.Motor 35000 km önce...

2. bigalı

Sahibinden bakımlı ve orjinal 2.0 HDİ jlx vitara

2002 model 195000 km de orjinal bir araç.Triger setleri,motor yağı ve bakımları yeni olmuştur.Tüm bakımları zamanında yapılmış ağır arazi görmemiş ezilmemiş diri bir araçtır.4x4 çalışır sorunsuzdur.muayene 2013/12. ayına kadar var.Lastikleri orta durumda,motor,şanzıman,diferansiyel,yürürü...
  3. bigalı

Sahibinden Satılık Özel Orman

Benimde dikili bir ağacım olsun isteyenler.Türkiye de az sayıda bulunan Özel Orman Statüsündeki arazimi satıyorum.Tapusu kendi adıma kayıtlıdır.Amenajman planları yapılmış tamamı meşe ve çam ağaçlarıyla kaplı özel ormanımı satıyorum.Amenajman planına göre 20 yılda bir kesilmesi planlanmış...

4. bigalı

2.0 jLX HDİ vitara rıyorum!!!!

Arkadaşlar dizel vitara hdi arıyorum.Çevrenizde gördüğünüz bildiğiniz satılık temiz araç varsa haber verirseniz sevinirim :)
  5. bigalı

Satılık 2001 1.6 jlx

2001 model 5 kapı 1,6 vitara aracımı satıyorum.Otomatik vites,5 kapı,lpg li(lpg sistemi emülatörlü) .muayenesi 2012 nin mart ayına kadar var.Satma sebebim 2004 -2005 model grand vitara alacağımdandır.Araçta kaportada değişen yoktur.Ön kaput boyalı sağ çamurluk boyalı ve arka bagaj kapısı...

6. bigalı

Frontera Sağ Ayna Arıyorum

Arkadaşlar1996 model tekkapı frontera aracımıza sağ ayna arıyorum.Nereden temin edebilirim.Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. Saygılar Mustafa

7. bigalı

Arazi Zinciri Sorunum Hakkında

Arkadaşlar 2001 model 1,6 jlx 5k otomatik bir vitaram var.Arazi zinciri çok zorlandığında atlama yapıyor.Daha önceden ses yapıyordu.Yeni yeni de rampada çok sıkışınca atlama yapıyor.Bu arızanın giderilmesi çok maliyetlimidir ve nerede nasıl çözüm bulurum.
  8. bigalı

Satılık 2005 Model Niva

Aracım 2005 model olup orjinal 73000 km de dir.Lastikleri yeni sıralı sistem italyan KME marka lpg li ruhsata işli.Muayenesi 2011 in 3. ayına kadar var.Araçta kaza çarpık devrik değişen hiç bir yer yoktur..Bakımları yeni yapılmış olup ön takım yeni bakım oldu, şaftlar sıfırlarıyla...
  9. bigalı

2001 Model Vitaraya Japon Hub Nasıl Takılır?

Arkadaşlar hepinizi selamlıyorum.2001 model suziki aracıma sol öndeki hub un arızalanması dolayısıyla çıkma bir japon hub aldım.Ancak bu hub ların ispanyollara takılırken bazı işlemlerden geçtiğini duymuştum.Nasıl bir işlem yapmalıyım.Yardımcı olursanız sevinirim :)

10. bigalı

Suzuki Muhtelif Parçalar Arıyorum

2001 model 1,6 jlx otomatik 5 kapı aracıma ön tavan lambası ve triger setleri almam gerekiyor.Aracımı daha dün aldım ve bu araçlar hakkında bilgim yok.Parçası nereden temin edilir,motor yağı ne konur,buji ne marka kullanılır gibi bilgilere ihtiyacım var.Bilgisi olan arkadaşlardan yardım...

11. bigalı

Kazdağları'nda Ufak Bir Gezi (18 Nisan 2010)

25 Nisan tarihinde Kazdağlarına günübirlik bir gezimiz olacak.Çanakkale yöresi ve civarından katılacak arkadaşlarla bir gezi yapacağız.Ben 18 Nisan da önden bir keşif gezisi yaptım,yol durumu vs.için.Yollar iyi ancak bazı yerlerde kardan kırılan ağaçlar nedeni ile yol kapalıydı...
  12. bigalı

2005 model ve üstü niva arıyorum

Arkadaşlar 2005 model ve üstü temiz bir niva arıyorum.Gören,duyan haber versin.İyi günler :) Mustafa GÜL.0533 311 95 25

13. bigalı

Kar yağdı Böyle Oldu:)

Bu hafta sonu karda av ve gezilerimden bir kaçkare :)...
  14. bigalı

Satılık cj3 uzun şase

Arkadaşlar.Bu araç bir arkadaşımın kendisi niva alacağı için aracı satılıktır.2000 model üstü niva ile takas da olur.Kendisi motor tamircisi ve aracı gayet bakımlıdır.Aracın modeli 1951.Aracın yürüyeni motoru şanzıman diferansiyeller mükemmel çalışır .Motor orjinal Harricon dur ve...
  15. bigalı

2000 Model Full Bakımlı Niva

Araç 2000 model olup çok bakımlı dır.Motor sıfır yapıldı.ön takım sıfır.akslar sıfır motor yağları bakımları tamamen yenilendi.Kaporta boyası orjinaldir.Çürük yada pas yoktur. Muayenesi 12.11.2009 da yapıldı.2011 in 11. ayınakadar muayene sorunu yok .Alan kişi sadece marşa basacak...

16. bigalı

2000 devirde elektrik kesintisi

Arkadaşlar 2001 model 1.6 jlx lpg li aracımız var bir arkadaşımın.Benzinde ve lpg de giderken tekleme yapıyor ve araç kerkiniyor.Ustaya götürdük lpg enjektörlerinden dedi.Lpg tesisatını komple beyin enjektör depo ya kadar değiştirdik ancak sorun devam ed.yor ve arızayı bulamadık.Distürübütör...
  17. bigalı

Çanakkale ve Çevresinde Off-Rood ve Gezi Amaçlı Geziler Olursa Haberleşelim

Selam arkadaşlar .Çanakkale ve çevresinde offrood,kamp ve bilimum etkinlik lere katılmak isterim.Etkinlikler oldukça haberleşelim.Saygılar.. :) Mustafa
  18. bigalı

93 Suzuki Vitara Kapıdan İçeriye Toz Alıyor Yorumlarınız

Herkese selam. Arkadaşlar 1993 model 1.6 jlx 5 kapı Suzuki Vitaranın kapılarından ve torpidonun oradan içeriye toz alıyor. Kapı lastiklerini nereden temin edebiliriz. Araç bir arkadaşımın ve bizim buralarda(Çanakkale)yok. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :)

19. bigalı

Sahibinden Orjinal Fiat Albea Satılık

Arkadaşlar herkese selam.Sıfır olarak aldığım Albea aracımı satıyorum.İkinci el araç arayanlar için ideal bir araçtır.74500 km de tüm bakımları yetkili serviste yapılmış,kazası değişeni olmayan ve lastikleri yeni bir araç.Albea araçlar içinde gerçektende bu modelde bulunabilecek en iyi...
  20. bigalı

Dağlar Hakimi Niva!

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler