Arama sonuçlarınız

1. R

Takoser'den 1998 TDİ Beyaz inci 110 kapalı kasa daha.

Ynt: Takoser'den 1998 TDİ Beyaz inci 110 kapalı kasa daha. Tek söylenicek şey var. TEBRİKLER ! LR için başka ne yapılabilir ki !

2. R

Unimog 406 Doka Projesi Tamamlandı

Ynt: Unimog 406 Doka Projesi Tamamlandı dün işyerinde işi gücü bıraktım takip etmekten :) Bugünde aynısı olucak belli oldu ;D
  3. R

Unimog 406 Doka Projesi Tamamlandı

Ynt: Unimog 406 Doka Projesi Tamamlandı takip

4. R

buggy araç arayanlara

Ynt: buggy araç arayanlara internet sitesi mevcut. Pumarex diye arattırdığın zaman çıkıyor.
  5. R

buggy araç arayanlara

Ynt: buggy araç arayanlara 110 cc'den 1100 cc ye kadar motor seçenekleri mevcut. Türkiye de marka olarak satılıyor olması avantaj. Yakın zamanda çok fazla göreceğimizi düşünüyorum.

6. R

pumarex arazi aracı

Ynt: pumarex arazi aracı Sizi okuyunca buggy de buldum :) 5 bine :) Araçlar bölümüne de konu açtım. Bu sefer doğru yer oldu sanırım :)

7. R

buggy araç arayanlara

Ynt: buggy araç arayanlara
  8. R

buggy araç arayanlara

Ynt: buggy araç arayanlara
  9. R

buggy araç arayanlara

Ynt: buggy araç arayanlara Genel Özellikler Pumarex Buggy LK-110 ile arazi yollarında eğlence şimdi başlıyor! Ekonomik motoru, mükemmel kullanım imkanı ile size müthiş bir deneyim yaşatmaya hazır. Otomatik şanzımanı ve ileri - geri vitesi ile her türlü sürüş ortamında çok pratik. 2...

10. R

buggy araç arayanlara

Ynt: buggy araç arayanlara Motor Tipi: 4 Zamanlı tek silindir Soğutma: Hava Soğutmalı Silindir Hacmi: 110 cc Aktarma: Şaft Aktarmalı ( 2WD ) Motor Gücü: 7 HP / 7500 d/dak Ateşleme: CDI Güç Aktarımı: Otomatik CVT Şanzıman + Geri Vites Azami Hız: 50 km / h Ön Süspansiyon: Bağımsız...

11. R

buggy araç arayanlara

12. R

Pajero Evolution

Ynt: Pajero Evolution ilgiyle takipte

13. R

1987 GMC Suburban 6.2 Diesel..Yenileniyor

Ynt: 1987 GMC Suburban 6.2 Diesel..Yenileniyor takip
  14. R

pumarex arazi aracı

Ynt: pumarex arazi aracı Fiyat konusunda haklısınız. Bu rakama yapılı bir arazi aracı alınabilir. ;)
  15. R

pumarex arazi aracı

Ynt: pumarex arazi aracı

16. R

pumarex arazi aracı

Ynt: pumarex arazi aracı devam
  17. R

pumarex arazi aracı

Ynt: pumarex arazi aracı devamı
  18. R

pumarex arazi aracı

Ynt: pumarex arazi aracı Teşekkür ederim. 17.200.-TL fiyatı. Zamanla yeni modelleride gelicek.

19. R

pumarex arazi aracı

Ynt: pumarex arazi aracı Önce araçlar bölümünde açmak istedim fakat buna uygun marka başlığı yoktu. İnternette dolaşırken gördüm aracı. Arattırdığımda herhangi bir başlık açılmadığını görünce ilgi çeker düşüncesiyle konuyu açtım. Moderatör arkadaşların gerekeni yapacağına eminim.
  20. R

pumarex arazi aracı

Ynt: pumarex arazi aracı internet sitesinde Alman mühendislerin dizaynı olduğu, Çindeki fabrikalarında ürettikleri yazıyor. Hafif ama etkili olduğunu düşünüyorum. Avcılık ve kampçılık için ideal bir araç.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri