Arama sonuçlarınız

1. BarZef

Lada Tarihçe

@bberksan arkadaşımızın soruları benim de aklımda , özellikle hidrolik direksiyon açısından hangi yıldan itibaren mevcut, hangi yıldan itibaren standart oldu, "soft box" denilen hadise standart olarak var mıdır . Cevap verebilen olursa çok sevinirim

2. BarZef

Yeni grand vitara + ATİKER lpg --> almak üzereyim, ATİKER aklımı karıştırdı :(

Ynt: Yeni Grand Vitara + Atiker Lpg --> Almak Üzereyim, Atiker Aklımı Karıştırdı :( son durumdan bilgi vereyim, 2005 Grand Vitara AT 5 kapı aldım, üzerinde Atiker vardı, bir gün gaz kaçırdı arabanın için ciddi miktar gaz kokusuyla doldu, hemen yaptırdım ama ilk fırsatta tüm atiker sistemini...
  3. BarZef

Lpg'niz Hangi Marka, Tekrar Suzuki'nize Takar mısınız?

Ynt: Lpg'niz Hangi Marka, Tekrar Suzuki'nize Takar mısınız? Yaşar bey, çok çok geçmiş olsun, cana bir zarar gelmediğini duymak sevindirici.

4. BarZef

Manuel Vinç

Ynt: Manuel Vinç harika bir konu olmuş, başta Fahri bey olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürler.
  5. BarZef

Suzuki'de 2H-4H-4L Nasıl ve Ne Zaman Kullanılmalı

Ynt: Suzuki'de 2H-4H-4L Nasıl ve Ne Zaman Kullanılmalı hayırlı olsun, ben de 2005 GV AT 5k kullanıyorum. Suzuki Türkiye'ye eposta ile ulaşıp isterseniz kılavuz gönderiyorlar, en azından bana gönderdiler. ayrıca nette aratırsanız "servis kılavuzu"na ulaşabilirsiniz, tabi bu adı üstünde...

6. BarZef

Tüm Türkiye'nin 1-15 zoom aralığında Google Earth ve OsmMapnik Haritası

Ynt: Tüm Türkiye'nin 1-15 zoom aralığında Google Earth ve OsmMapnik Haritası Tuğrul bey 18x konusuna katılıyorum, doğa gezilerinde özellikle detay görmek gereken zamanlarda 18X, hatta keşke yapabilsek 19X süper oluyor, ancak öerneğin tüm Isparta ilinin 17x haritası 611mb tutuyor, 18x çook...

7. BarZef

Ynt: Tüm Türkiye'nin 1-15 zoom aralığında Google Earth ve OsmMapnik Haritası Tuğrul bey, emekleriniz için teşekkrüler. bende de SASplanet'ta indirdiğim Isparta 10-17X (merkez 18X) uydu görüntüsü mevcut.
  8. BarZef

Ynt: Tüm Türkiye'nin 1-15 zoom aralığında Google Earth ve OsmMapnik Haritası haklısınız, önemli hatırlatma için teşekkürler...
  9. BarZef

Çin malı cihaza google uydu görüntüleri atabilir miyim???

Ynt: Çin malı cihaza google uydu görüntüleri atabilir miyim??? sanırım cevabınınz burada http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=78079.0 http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=65987.0 ;)

10. BarZef

google earth~sas planet~navigasyon hakkinda

Ynt: google earth~sas planet~navigasyon hakkinda 3 nolu soru için, bir arkadaş forumda android işletim sistemi için sasplanet ile aynı mantıkta çalışan "alpine quest" prog önermiş. ben de indirdim ama daha kullanmadım. bir gözatın isterseniz....

11. BarZef

Ynt: google earth~sas planet~navigasyon hakkinda ben şöyle bir örnek buldum, hatta siperiş verdim http://urun.gittigidiyor.com/elektronik/kampanya-laptop-icin-usb-gps-alici-kargo-57761256 ;)
  12. BarZef

sas planet yeni versiyon

Ynt: sas planet yeni versiyon sanırım buldum http://sasgis.ru/sasplaneta/ bu linkin en altında mevcut.

13. BarZef

Navigasyon ekranında Google Haritasını Gerçek Görüntülerini Kullanan program

Ynt: Navigasyon ekranında Google Haritasını Gerçek Görüntülerini Kullanan program Slm verdiğiniz link çalışmıyor ancak sasplanet'ın sanırım orj sitesi şu: http://sasgis.ru/sasplaneta/ bu link'i google translater ile çevirdiğimizde sayfanın en altında son kararlı (110418) ve beta (120704)...
  14. BarZef

sas planet yeni versiyon

Ynt: sas planet yeni versiyon slm link ölü yeniden nlik verebilir misiniz veya siz upload yapabilir misiniz? teşekkür ederim
  15. BarZef

Vitara 1.5 inç Yükseltme Hakkında Yardım

Ynt: Vitara 1.5 inç Yükseltme Hakkında Yardım eski sanayi'de Ramazan usta ( sanırım Tez otomotiv olacak ) 05373330054 05426918588 ;)

16. BarZef

Ynt: Tüm Türkiye'nin 1-15 zoom aralığında Google Earth ve OsmMapnik Haritası takip
  17. BarZef

Navigasyon ekranında Google Haritasını Gerçek Görüntülerini Kullanan program

Ynt: Navigasyon ekranında Google Haritasını Gerçek Görüntülerini Kullanan program takip ;)
  18. BarZef

Ynt: google earth~sas planet~navigasyon hakkinda merhaba, yazıda bahsettiğiniz "usb gps" cihazına önereceğiniz bir model var mı ?

19. BarZef

Aranıza yeni bir Suzuki katıldı ;) 2005 2.0

Ynt: Aranıza yeni bir Suzuki katıldı ;) 2005 2.0 geç cevap için kusura bakma Yasin'cim çok yoğundum. benim de planım bu zaten, seni de bulaştırmak istiyorum bu işlere. sadece asfaltta giden araçlar bizi bozar ;D ;D
  20. BarZef

Aranıza yeni bir Suzuki katıldı ;) 2005 2.0

Ynt: Aranıza yeni bir Suzuki katıldı ;) 2005 2.0 merhaba Yasin'cim, çok teşekkür ederim, inşallah o keyifli yolculukları beraber yaparız. dostlar olmadan hiçbir şeyin pek tadı olmuyor... sen de hoş geldin, Gezenbilir'e tekrar sağol ;)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,479
Kayıtlı Üye Sayımız
172,133
Kaydolan Son Üyemiz
sereze

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR