Arama sonuçlarınız

1. M

Çeşme Yarımadası ve Adalar Gezisi

Mehmet Bey, yanlis anlamayin ama ben Sea Kayagini bu yarismalardan kacmak icin yapiyom :) Gunluk hayatin icerisinde yeterince yarismalar var:)) Evet, teknigin gelismesinde, ozellikle ileri kurek cekme teknigi konusunda yaris zihniyetinin onemli oldugu konusunda size katiliyorum ama bu sporun...

2. M

Evet katiliyorum gorusunuze. Gelecek yillarda sizlerle, Bodeka uyeleri ve butun Sea Kayagini sevenlerle birlite paylasmak istiyorum bu keyfi ama ayni zamanda tek basina dolasmanin, kendi basina olmanin, uzerinde tek br cardak bile olmayan bir adaya cikip, orda tek basina kendi kendine kalmamin...
  3. M

Cavid Bey, Bahadir Bey, Tesekkurler. eger herbirimiz etkinliklerimizi elimizden geldigi kadar paylasirsak bu sporun Turkiyede gelisecegine inaniyoum. Cunku guzel Turkiyemizin hem denizleri, hem golleri hemde nehirleri bu tur spora cok olanak saglicak bicimde. Selim Tezcan

4. M

Merhaba Volkan Bey, Evet gercekten iyi bir tatil gecti ve ruyalarim gerceklesti :) Kayak Sydney den Istanbula ve Istanbuldan Izmire aktarildi. Kayak Istanbula Deniz uzerinden geldi ve 2.5 ay surdu yolcuugu. Gumrukte bir takintilik yasandi. Gumruk memuru Yeni Kayak fiyati uzerinden gumruk...
  5. M

Merhaba Kayikci Arkadaslar, Eylul sonu ve Ekim basi Cesmedeydim ve ilk defa Cesmede Kayak yapma olanagi buldum. Asagida Cesme etrafinda ve Esek Adasi cevresinde yaptigim gezilerden olusan bir video yaptim. Ilginiz varsa asagidaki link ten izleyebilirsiniz...

6. M

Kano Festivali (4 - 5 Haziran 2011)

Ynt: Kano Festivali (4 - 5 Haziran 2011) Saqol Mehmet.

7. M

Ynt: Kano Festivali (4 - 5 Haziran 2011) Fotograf falan yokmu festivalden :)
  8. M

Ynt: Kano Festivali (4 - 5 Haziran 2011) Volkan, Hadi post bir iki foto, yurt disinda olup gelemeyenler cok merak ediyor bu festivalin nasil gittigine :) Umarim cok basarili gecmisdir. 8)
  9. M

Deniz Kayağı Tanışma Alanı

Ynt: Deniz Kayağı Tanışma Alanı Merhaba Volkan, Gecen sene tum ailele geldim ve bir kayak kiralayamadim. Cesmeye en yakin kiralik kayak KAS ta bulnuyor galiba. Herneyse nasip olmadi. Bu sene Izmirde Kano diyari diye bir satis yeri buldum. Bu Forum sayasinde. Sizlere cok tesekkur ediyorum bu...

10. M

Deniz Kayağı Tanışma Alanı

Ynt: Deniz Kayağı Tanışma Alanı Arkadslar Merhaba, Benim Adim Selim Tezcan. Dogum yerim Cesme/Izmir fakat 1985 beri Sydney AVUSTURALYA da yasiyorum. Cesmeye her sene gelmeye calisiyorum. Dolayisiyla bu Sea Kayak forumu beni cok ilgilendiriyor ;D . Cunku bende sizler gibi Deniz kayagi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri