Arama sonuçlarınız

1. G

HP Compaq Mini 701ET PC Takasa Açık

İlanın işi bitmiştir, silinebilir.

2. G

İstenilen Frekansa J-Pole Anten

İstediğiniz frekansa (88Mhz ve üstü) J-pole anten üretilir. 4.2db kazançlı, her yöne kullanabileceğiniz, kurulumu ve montajı basit olan bu anten çok makul bir rakama sahip olabilirsiniz.(Eylence maksatıyla o kadar çok imal etmişim ki Grin yenilerini yapabilmek için yer açmam lazım) Kullanılan...
  3. G

Uniden Atlantis VHF Marine

https://www2.lsmsecure.com/itd/shop/product.php?productid=17864&cat=506&page=1 Ürün linkte verilen üründür. tertemiz bir cihaz, Bataryası 2 gün gitmektedir. Şarj adaptörü mevcuttur. (4 saat hızlı şarj). Cihaz çalışır ve sorunsuzdur. Kullanma kitapçığı (PDF) mevcuttur. Cihaza muadil her türlü...

4. G

Yaesu VX-7 Kılıfı arıyorum.

Değerli arkadaşlar vx-7 kılıfına ihtiyacım olacaktır. Tekliflerinizi bekliyorum gokhan1978@hotmail.com.tr
  5. G

wouxun, puxing, kenwood, kirisun, hyt. weierwei telsiz rs232 data kablosu

Wouxun, Puxing, Kenwood, Kirisun, HYT, WEIERWEI Telsizlerinin (aynı zamanda tüm uzak doğu isimsiz telsizlerin) programlanmasını gerçekleştirir. Çalışma pensibi max232 tabanlıdır. Gerektiğinde soketler değiştirilerek farklı telsiz modellerinde hatta telefonlarda bile uygulanabilir. Üzerindeki...

6. G

i-mate JasJam + Royaltek RBT 2200 GPS

Arkadaşlarım kullanmakta olduğum KVK dan alınma, i-mate JASJAM PDA-Telefonumu ve Yanında Royaltek 2200 Bluetooth Gps'imi Devretmek istiyorum. Mobile APRS-Log gibi ihtiyaçlarınızı karşılayacak, her yerde wifi imkanıyla sizi dünyaya bağlayacak, Navigasyon özelliğiyle yolunuzu en hızlı ve güvenli...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri