Arama sonuçlarınız

1. flying surfer

Cj5 Ön Cam Bağlantı Vidası

Eski 1977 CJ5'ime almış olduğum ön camı yatırmaya yarayan, ön panel

2. flying surfer

Krom Jant Göbekleri Satılık

Elimde, daha önceki CJ5 arabam için aldığım ama hiç kullanmadığım jant göbekleri vardır. Tanesi 25TL'dir. Sadece takım olarak veriyorum. Kapakların hepsi tayvan malıdır. 2 'li takım krom jant göbeği - 2 x 25TL = 50TL 4 'lü takım krom jant göbeği - 4 x 25TL = 100TL
  3. flying surfer

Warn 9,5 Ti Thermometric Winç Satılık

Amerika'dan getirttiğim, çok az kullanılmış Warn 9,5 ti Termometrik vinçimi, kullanmadığım için, işine yarayacak birisine satmak istiyorum. Birkaç sene önce kendim kullanmak için getirttim. O zamanki CJ5 aracımın üzerine takmıştım, ama kullanmaya hemen hemen hiç fırsat olmadan aracımı sattım...

4. flying surfer

Stepne için ucuz veya hediye 245x75xR16 Cooper STT arıyorum.

Merhaba, stepne için bir tane Cooper Discoverer STT 245x75xR16 ihtiyacım var. Eski, hurda, vs farketmez. Atacağınız lastik falan da olur. 50TL'ye kadar satın alabilirim, ya da hediye etmek isterseniz kargo ücretini öderim. Teşekkürler Kerem 0533 6503261
  5. flying surfer

PHP Programcısı (Ankara) Aranıyor

PHP Programcısı (TeklifBorsasi.com - Ankara) CodeIgniter ile web tabanlı uygulama geliştirmek üzere PHP programcıları alınacaktır. Dil olarak; - Türkçe'yi ana dili gibi konuşan, - İyi derecede İngilizce anlama, okuma ve yazma becerisi olan; orta derece İngilizce konuşma becerisi olan, Teknik...

6. flying surfer

SATIŞ UZMANI (İstanbul)

SATIŞ UZMANI (TeklifBorsasi.com - İstanbul) İstanbul'da görevlendirilmek üzere, büyümekte olan firmamızda çalışacak, aşağıdaki özelliklerde bir "Satış Uzmanı" aranmaktadır. Genel Özellikler: - İnşaat sektöründe, Satışta en az 5 yıl tecrübeli, - İnşaat firmalarına satışta çalışmış, portföyü...

7. flying surfer

ZJ Ön Cam

Herkese merhaba, 97 ZJ'min ön camı çatladı. Kaskodan önerdikleri yerde "Doraglas - Glaseks" marka ön cam takacaklarını söylediler. Bu konuyla ilgili bir kaç sorum olacak: 1. Bizim camların dikkat etmem gereken herhangi bir özelliği var mı? 2. Orjinal cam diye birşey var mı? Varsa Türkiye'de...
  8. flying surfer

www.TeklifBorsasi.com 'da işinize teklif alabilir, işlere teklif verebilirsiniz!

Merhaba, Sizleri, yeni açtığımız sitemize davet etmek istiyorum. Günde 15.000 kişinin ziyaret ettiği TeklifBorsasi.com'da usta ve firmalardan teklif alabilir, açılmış ihalelere teklif vererek iş alabilir, Firma Profilinizi oluşturarak yeni müşterilerin size kolayca ulaşmasını...
  9. flying surfer

Satılık Kangoo 2006 97.000km`de sahibinden camlı koltuklu, klimalı, çok temiz

Merhaba, İhtiyaç fazlası olduğundan Kangoo satılıktır. Çok temiz. Tüm bakımları yapılmış. Koltuklar falan lekesiz, yeni gibi. Koltuklarda ve direksiyonda hep kılıf vardı, satacağımızdan görünmesi için yeni çıkarttık. 2006 model, ama 2007 ortasında trafiğe çıkmış. Sadece bir kişi ve çok titiz...

10. flying surfer

97 Grand Cherokee için sol alt sis farı arıyorum

Arkadaşlar merhaba, yakında TUV'e gitmem gerek. 97 Grand Cherokee'min sol alt sis farı eksik, onu tamamlamak istiyorum. yeni veya çıkma tekliflerinize açığım. Teşekkürler

11. flying surfer

Su Geçişleri İçin Tamamen Yalıtımlı Sis Farları: Hella Hydrolux 1000 FF

Arkadaşlar merhaba, Sitedeki konulardan birisinde bir arkadaşımız, Hella Rallye 1000 sis farlarından alıp tamponuna monte etmiş, ancak su geçişi sırasında içine su dolduğundan memnun kalmamıştı. Ben de bir Alman markasının, varsa üretim hatasının arkasında duracağını düşünerek bu konuyu kendi...
  12. flying surfer

Ankara'da Php ile Portal Yapıp Yönetebilecek Web Master

Merhaba, Yeni bir portal yapmaktayız. Ankara'da iyi derecede php bilgisi olan, arka planda veritabanı çalışacak bir portal yapıp yönetebilecek bir webmaster çalışma arkadaşı arıyoruz. Uygun fiyatla sadece internet sayfamızı yapacak (php ile) bir freelance da olabilir. Kerem 0312 2351552

13. flying surfer

ZJ'ye Hangi Marka LPG Taktırmalıyım? Hangi Ustaya?..

Arkadaşlar 97 model Grand Cherokee 5.2 aldım. LPG hiç takılmamış. 1. Hangi markayı taktırmamı önerirsiniz? 2. Bir de Ankara'da hangi servise taktırmamı? Prince düşünüyordum, ama en ucuz 3.200 TL'ye buldum. Bunun yanında Atiker 1.800 -2.000 TL'ye vardı İstanbul'da. Bu kadar fark değer mi? Bu...
  14. flying surfer

Battınız!.. Vinç Arabanın Önünde, Ağaçlar Arkasında Kaldı!.. Ne Yaparsınız?..

Diyelim ki göl gibi bir yere girdiniz (sakın yapmayın!), Kaldınıııız! Vinç arabanın önünde, ağaçlar arabanın arkasında kaldı. Çekecek kimse de yok! Arka tampona vinç montaj tablanız yoksa hiçbir aparat işe yaramaz! Ne yapacaksınız, gölün ortasına çukur açıp lastik mi gömeceksiniz? Gömseniz...
  15. flying surfer

Chrysler İflas Açıklarsa Jeep'lerimiz Ne Olacak?

Arkadaşlar, Rover firması kapandığında elinde bu arabalardan olup ta herhangi bir tecrübesi olan var mı? Bu hafta Chrysler'in iflası bekleniyor. Gerçi Fiat ile konuşuyorlarmış, ama... Peki iflas açıklarsa bizim Jeep'ler ne olur? Yedek parça falan nereden buluruz? Değerleri Rover gibi 3.000 -...

16. flying surfer

1996-1998 Arası 5.2 veya 5.9 Grand Cherokee Arıyorum(ARAÇ ALINMIŞTIR)

Ekonomik kriz nedeni ile CJ5'imi malesef sattıktan ve jeepsiz kabus gibi geçen bir kıştan sonra tekrar araç arayışındayım. 1996-1998 Arası 5.2 veya 5.9 Grand Cherokee arıyorum. %80 offroad, %20 şehir içi kullanacağımdan, hazır modifiye edilmiş bir araç ta olabilir. Beyaz renk istemiyorum, temiz...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri