Arama sonuçlarınız

1. ErcanKa82

Yeni Isuzu D-max 1.9 4x4 Dizel Bluepower

Selamlar , isuzu yeni d-max lansmanını seyrettin internetten. 1,9 motor 164 hp yeni urun getiriyorlarmış. mtv de yi de reklam aracı olarak kullanmışlar akıllıca. 2,4 motorlara göre 5 yıllık kazanç 9000 tl civarında olacakmış. 1,9 olduğu için motor yakıtta da iddalılar. ama orta konsolu...

2. ErcanKa82

İkinci El L200 4x4 Otomatik Alırken Dikkat Edilecek Noktalar Hakkında Yardım

Merhabalar, 2008-2011 arası otomatik vites 4x4 instyle alma düşüncem var kısa surede olmasa da yıl sonuna doğru olabilir . bilgisi ve deneyimi olan arkadaşlardan konu hakkında yardım alabilir miyim? nelere dikkat edilmeli, ekpretiz e gösterince 4x4 ler hakkında da detaylı bilgi...
  3. ErcanKa82

İlk Off Road Aracım Defender

astra ile soğucak a mart ayında kar nedeniyle çıkamayınca defender alalım dedik )) Bugüne kadar off road merakımı hep tv lerdeki izci/ yol acik / zor yollar gibi programlarla veya atv safarilerle ve en kötü yol olan astra j hb ile doğaya çıkarak ki en kotu yolu da bu oldu gidermeye çalıştım. 4...

4. ErcanKa82

Hataydan Istanbul A Araç Getirtme

Merhabalar Hatay dan araç ( defender ) getirtmek istersek kamyon üzerinde , ortalama maliyeti ne olur bilgisi olan var mı?
  5. ErcanKa82

Hataydan Istanbul A Araç Getirtme

Merhabalar Hatay dan araç ( defender ) getirtmek istersek kamyon üzerinde , ortalama maliyeti ne olur bilgisi olan var mı?

6. ErcanKa82

Istanbul Da Tek Araç Çift Kabin 4x4 Pick Up Kullanan Var Mı?

Arkadaşlar merhaba, uzun zamandır üzerinde düşündüğüm bir konu var. tek araç 4x4 pick up la İstanbul da idare edilebilir mi? şuan 2012 astra hb 1,3 dizel aracım var. aracımdan da gayet memnunum ama aklımdaki off road aracı sahibi olma haftasonlarını doğa ile başbaşa geçirme fikrini de bir türlü...

7. ErcanKa82

Sıfır km 4X4 ve ikinci el 4x4 L 200 fiyatları arasındaki fark

arkadaşlar selam, sıfır 4x4 L 200 75.000 tl civarında iken 2011 ler 40.000-45.000 arasında görünüyor. 2 sene de neden bu kadar fiyatlar düşüyor herhangi bir fikri olan var mı?
  8. ErcanKa82

L 200 4X4 / 4X2 / DEFENDER KARARSIZLIĞI

Arkadaşlar merhaba, forumda pek aktif görünmesem de ki nedeni henüz arazi aracı almamış veya alamamış olmamdan dolayıdır : ) forumu yakından takip edip gezileri, yeni katılan araçlar, defender yapım hikayeleri vs bakıyorum. off road aracı satın alma ve off road yapma merakı son bir senedir...
  9. ErcanKa82

EMNIYET MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN KULLANILMIŞ NAVARALAR

arkadaşlar, aşağıdaki link te navaralar var 20000 tl civarı emniyet çıkışlı imiş. fiyat aşırı ucuz geldi ama sanırım motorlar falan bitiktir bir de 2006 model için 2300 tl mi senelik vergi 1500 tl mi oluyor...

10. ErcanKa82

ILANDAKI DEFENDERLE ILGILI DEĞERLI YORUMLARINIZA IHTIYACIM VAR

Arkadaşlar merhaba, aşağıdaki linkteki ilanda defender var fiyat cazip geldi . ancak defender in acemisi olduğumuz için engin tecrübe ve yorumlarınıza ihtiyacım var. Sizce alınır mı? sadece hidrolik direksiyon eksik o da sanırım 1500 tl civarı mal olabiliyor...

11. ErcanKa82

15.000 / 17.000 tl arası defender

Arkadaşlar selamlar, siteye geçen yaz üye oldum zaman zaman takip ediyorum. Üyelerin dayanışması ve bilgi paylaşımları gerçekten çok güzel. 15.000 / 17.000 tl arası defender arıyorum şu an illaki benzin/lpg veya dizel olsun diye bir ayrımım yok ama pick up kasalı defender görünüş olarak...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri