Arama sonuçlarınız

1. K

Kındılçeşme

Ynt: Kındılçeşme :) İŞTE DİRENİŞ,İŞTE HUKUK MÜCADELESİ!. İŞTE KAMÇILARIN KORUNMASI VE ELELE!. ADALET YERİNİ BULDU!.KAMPÇILAR MÜJDE!. :) ANTALYA,KEMER,OLİMPOS BEYDAĞLARI MİLLİ PARK'I SINIRLARI İÇERİSİNDE BULUNAN, KINDILÇEŞME ORMAN KAMPI,İNŞALLAH ARTIK BİZİM!. Ben bu mağduriyeti 4 yıl önce...

2. K

Antalya'da Yeni Bir Kamping; Pınara Kamping - Tekirova

Ynt: Antalya'da Yeni Bir Kamping; Pınara Kamping - Tekirova >:( Evet kaç kere aradıysam olumlu cevap yok maalesef.Yazık!.Yazık!.Önce Kındıl Çeşme sonra bu?..
  3. K

Kaçkarlar - Kamp - Çadır Konusu

Ynt: Kaçkarlar - Kamp - Çadır Konusu :) Merhabalar.Çadırın çift katlı şöyle kaliteli bir çadırsa sorun çıkaracağını zannetmiyorum.Arkadaşım ben de bu çadırı düşünüyorum 4 mevsim 2 kişilik malzemelerini rahatça koyarsın unutma 1 kişilik yerine 2 kişilik,2 kişilik yerine 3 kişilik olması...

4. K

Çadır Konusunda Tavsiyeleriniz

:) Volkan Bey Merhabalar bence de Husky!.Çadırı bizzat kendiniz taşıyacaksanız idealdir.Yok ben piratik çadır istiyorum,deseniz bile Decathlon'un çadır sistemi gerçi güzel ama hacmi çember gibi katlandığı için örneğin 60-70 cm. gibi bir çap içerir ona göre karar verin...
  5. K

Tek Başına Kaçkar Dağları ve Yaylaları (1.Etap)

Ynt: Tek Başına Kaçkar Dağları ve Yaylaları (1.Etap) :) Fikret Bey biraz geç oldu ama tebrik ederim.Tek başınıza o doğada bravo.. Bende bu Kaçkar turu için bu sene değilde önümüzdeki yıllar da düşünüyorum,belki Bisiklet veya Trekking usulü,Kısmet.. Hoşça Kalın...

6. K

Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu :) Merhabalar,Ben Ankara'dan Kadir.23 Yıllık Kampçı olarak,burada bulunmak Benim için bir Mutluluktur. Hoşça Kalın...

7. K

Çıralı Sahili S.O.S.

Ynt: Çıralı Sahili S.O.S. >:( Arkadaşım zaten Futbol Takımı falan hikaye bunlar piyon,esas güç arkadakiler.. Bu olayın benzeri Mersin Pullu Camping'de yaşanmış kamçı arkadaşımın anlattığına göre; Engelli çocuklara Kamp Alanı'nı tahsis edip arkasından artık Planlarında Otel veya ne gibi...
  8. K

Çıralı Sahili S.O.S.

Çıralı halkı, sahillerine yapılması planlanan mesire alanı ve otel projesine karşı nöbet tuttmaya devam ediyor. Çıralı halkı nöbetlerinin üçüncü gününde de taleplerini açıkladıAntalya’nın Kemer ilçesine bağlı Çıralı köyünün sahiline yapılmak istenen mesire alanı ve otel projesine karşı halk...
  9. K

YABAN TV ' Dağcılık Belgesel leri bölümü açılması

Ynt: YABAN TV ' Dağcılık Belgesel leri bölümü açılması :) Hasan Bey Teşekkürler...

10. K

Ynt: YABAN TV ' Dağcılık Belgesel leri bölümü açılması ??? Arkadaşlar özür dilerim?. Ben Yaban Tv.'de seyrettiğim Dağcılık Programını,Alp Disiplini olarak aktarmıştım,Bu Kayakla ilgili bir Spormuş, tekrar özür dilerim,bilhassa konuyu açan Hasan Ural Arkadaşımızdan... Hoşça Kalın...

11. K

Hasan Dağı için Bilgi İsteyenler Var mı?

Ynt: Hasan Dağı için Bilgi İsteyenler Var mı? :) Arif Kardeşim Mehaba Konu açılalı bayağı olmuş,bu Dağa ip donanım vs'siz çıkılabilirmi Dağcılık Eğitimim yok ama Mükemmel Sevdiğim Dağlardan biri,birde en uygun zaman varmı,hangi ay, veya bu konuda yardımcı olacak Arkadaşlar. Teşekkürler...
  12. K

Verçenik'e Tırmanan Dağcı Hayatını Kaybetti

Ynt: Verçenik'e Tırmanan Dağcı Hayatını Kaybetti Biraz geç oldu ama,Onur Kardeşimize Allah'tan Rahmet,Ailesine sabır diliyorum. Üzüldüm.. Alın Yazısı buymuş.. Cennet Mekanı Olsun...

13. K

Ynt: YABAN TV ' Dağcılık Belgesel leri bölümü açılması :) Arkadaşım Ben Dağcı olmasamda Doğayı,Dağları seven bir kişi olarak size Teşekkür Ederim. Bende Yaban tv'de Alp disiplini'ni izlemiştim çok güzeldi hatta bir bölümünde Türk Dağcılar vardı.. Hoşça Kalın...
  14. K

Büyük Demirkazık Rotaları

Ynt: Büyük Demirkazık Rotaları :) Arkadaşlar Bilgileriniz için Teşekkürler. Ben Dağcı Değilim yani bir Eğitimim yok ama Dağları,Tepeleri,Doğayı çok sevdiğim için Ustalarıma danışmak istedim.aynı zamanda 22 yıllık Kampçıyım. Gerçekten oradaki Arkadaşları seyretmek benim için Zevk ve Gurur...
  15. K

Ynt: Büyük Demirkazık Rotaları :) Arkadaşım Teşekkürler...

16. K

Ynt: Büyük Demirkazık Rotaları :) Arkadaşım Eilinize Sağlık Teşekkürler. Hayalimdeki Zirvelerden biri,Doğası,Tabiatı. Hiç buraya tırmadınızmı? Dağcılık eğitimi almadan yani Trekkıng usulü,donanımsız zirve yapılabilirmi? Teşekkürler. Hoşça Kalın...
  17. K

2012

Ynt: 2012 :) Konuyu açan Arkadaşa ve Tüm Herkese Hayırlı Yıllar...
  18. K

Bisiklet ile Trans Kaçkar

Ynt: Bisiklet ile Trans Kaçkar :) Orhan Abi Teşekkür ederim. Özellikle Vites konusunda uyarmanız iyi oldu.. Tekrar Kalın Sağlıcakla...

19. K

Bir Arkadaşa Gitmek için 103 km Yapılır mı?

Ynt: Bir Arkadaşa Gitmek için 103 km Yapılır mı? :) Burak'cığım ve Adaşım Kadir Tebrikler... Yani Beni öyle imrendirdiniz'ki diyemem.Yaşınız tahminim 20'nin altında ALLAH Bağışlasın. Bu yaşta,hele siz Gençler için güzel bir aktivite.Fakat Benim Yaşım 50 çünkü? Kendimi bu konuda çok geç...
  20. K

Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu Alıntı -------------------------------------------------------------------------------- Merhaba Arkadaşlar, Ben Yusuf ÇELİK Samsun'da sınıföğretmeniyim. 1973 doğumluyum. Bisikletim Salcano Astro 243 SD . Samsun'da her perşembe akşam 8'de...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

SON KONULAR

Geri