Arama sonuçlarınız

1. R

Bu araç hakkında bilgisi/yorumu olan?

Merhaba arkadaşlar, Temiz, tercihen 2003 dizel Discovery almayı planlıyorum. Aşağıdaki araç hakkında bilgisi ya da bir yorumu olan var mı? Daha ucuz olan bir kaç araç daha var ama pert kayıtları var. Bunun var mı bilmiyorum...

2. R

Bıçak Bakımı Nasıl Olmalı?

Merhaba, Forumda bir çok konuda üyelerin ihtiyaçlarına göre çeşitli bıçak önerileri mevcut. Bunun yanı sıra satın alınan bıçakların kullanımdan sonra ne şekilde bakımının yapılması gerektiğiyle ilgili pek detaylı bilgi bulamadım, yalnızca alakasız konuların içinde 1-2 satır olarak temizlenmesi...
  3. R

Hangi Bora Bıçağı Almalıyım?

Merhaba arkadaşlar, Trekking ve ağır olmayan kampçılık faaliyetlerinde yanımda bulundurabileceğim bir adet bıçak arıyorum. Forumdaki eski konuları inceledim ve özellikle yazdıklarından bu konuya hakim olduğu belli olan üyelerin yorumlarını okudum. Yurtdışı menşeili ürünleri almak istemiyorum...

4. R

Amazon'dan multi-tool

Merhaba arkadaşlar, Uzun bir süredir forumu okuyucu olarak takip ediyorum ve özellikle ekipman konusunda oldukça faydalı bilgiler edindim. Gerçekten ekipman konusuna oldukça hakim kullanıcılar mevcut. Bir adet Leatherman Wave multi-tool almak istiyorum, bugün Eminönü civarında araştırdım...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri